KOŁA DWUMASOWE SAMOCHODY CIĘŻAROWE I AUTOBUSY

Koła dwumasowe są stosowane w pojazdach nowej generacji i zastępują tradycyjny tłumik drgań skrętnych w tarczy sprzęgłowej. Jest to rozwiązanie lepsze, (bardziej elastyczne sprzęło) tłumiące wyższe moce nowoczesnych silników.Nowe technologie i konkurencja wymuszają coraz to większe moce silników, co wiąże się z przenoszeniem większych momentów obrotowych sinika przez sprzęgło z kołem dwumasowym do skrzyni biegów i dalej przez mechanizm różnicowy na koła jezdne półosiami napędowymi, bądź wałem napędowym. Wiodący producenci kół dwumasowych "LUK","SACHS" wprowadzili własne technologie-każdy własne unikalne niepowtarzalne rozwiązania. Są to dość skomplikowane elementy takie jak: nietypowe sprężyny-względem kształtu i twardości,elementy plastyczne inaczej ślizgowe, odboje, panewki, łożyska, skomplikowana receptura smaru. Dlatego potrzeba rynku spowodowała dostosowanie się naszej firmy do istniejących warunków rynkowych i możliwości naprawczych usprawniających te elementy sprzęgieł.

Mając doświadczenie w naprawie sprzęgieł od 1989 zdecydowaliśmy na regenerację.Idąc doświadczeniem we współpracy z firmami z Polski, wiemy że nie ma możliwości idealnej naprawy koła dwumasowego w naszym kraju! Brak dostępu do tych elementów i produktów oraz unikalnych maszyn spowodowała podpisanie umowy z niemiecką wyspecjalizowaliśmy się w profesjonalnej naprawie kół dwumasowych z dziewięciomiesięczną gwarancją bez względu na rodzaj i stan pojazdu, gdzie w profesjonalnej firmie są robione na oryginalnych podzespołach i maszynach niemieckich. 
 
REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH 
 
Do zregenerowanego koła dwumasowego  dopasujemy tarczę sprzęgłowa z niemieckimi okładzinami "LUK" i regenerujemy docisk sprzęła w zależności od potrzeb np: toczenie,szlifownie, ustawianie wysokości, wymiana uszkodzonych elementów. Posiadamy unikatową szlifierkę do płaszczyzn 1400 tyś obr/min, która szlifuje każdą powiarzchnię z dokładnościa do 00,2 mm. Cały zespół (koło dwumasowe, tarcza, docisk)jest sprawdzana na specjalnym urządzeniu czy i po użyciu jakiej siły następuje wysprzęglanie i z jaką silą jest dociskana tarcza sprzęgła do koła dwumasowego. Całe sprzęgło ma dziewięciomiesięczną gwarancję mechaniczną. 
 
UWAGA PROMOCJA!
 
Kompletna regeneracja typowego sprzęgła na niemieckich podzespołach to tylko  1600 zł brutto.

 

mechanik114 mechanik114 mechanik114